Cenový rozsah: Od do

Predaj nehnuteľnosti nám

1. Povedzte nám o vašej nehnuteľnosti
Vyplňte formulár na našej stránke a napíšte nám čo najviac pravdivých informácií o vašej nehnuteľnosti, aby sme vedeli čo najrýchlejšie vyhodnotiť stav a cenu nehnuteľnosti.

2. Bude vás kontaktovať náš špecialista
Po prijatí vyplneného formuláru vás bude kontaktovať náš špecialista na vašu lokalitu, ktorý sa môže opýtať doplňujúce informácie ohľadom technického a právneho stavu nehnuteľnosti.

3. Obhliadka vašej nehnuteľnosti
Náš špecialista spraví rýchlu obhliadku nehnuteľnosti (max. 15 minút). Na stretnutí si preverí technický a právny stav nehnuteľnosti. V prípade, že nehnuteľnosť nie je možné osobne vidieť, je možné dostať cenovú ponuku aj bez obhliadky na základe fotodokumentácie.

4. Dohoda o cene a odovzdaní nehnuteľnosti
Po rýchlom vyhodnotení hodnoty nehnuteľnosti na základe posledných predajov podobných nehnuteľností v danej lokalite a iných trhových dát, obdržíte od nás nezáväznú ponuku na kúpu nehnuteľnosti platnú 3 pracovné dni.

5. Kompletný právny servis a vedenie predajom nehnuteľnosti
Po dohodnutí všetkých detailov transakcie zabezpečíme vypracovanie dokumentov potrebných pri kúpe nehnuteľnosti. Zorganizujeme spoluprácu všetkých inštitúcii (notár, banka, právnik, katastrálny úrad a pod.) a úšpešne, bez stresu vás prevedieme celým predajom.

Kúpa nehnuteľnosti od nás

1. Dohodnite si obhliadku našich nehnuteľností
Od všetkých nehnuteľností máme klúče, sú voľné a to zabezpečuje úplný komfort a časovú flexibilitu pri dohadovaní obhliadky a výbere vašej novej nehnuteľnosti.

2. Zvážte financovanie kúpy nehnuteľnosti
Náš špecialista na financovanie kúpy vám može pomôcť ohodnotiť vašu bonitu pre kúpu vybranej nehnuteľnosti. Tým pádom sa zminimalizuje aj možnosť prepadnutia zálohy z dôvodu neschválenia hypotéky.

3. Dajte nám ponuku na kúpu
Ak máte záujem o kúpu našej nehnuteľnosti, stačí ak nás budete kontaktovať cez formulár priamo na stránke nehnuteľnosti alebo zavoláte nášmu predajcovi.

4. Prevedieme vás celým procesom kúpy
Pripravíme pre vás všetky podklady potrebné na úšpešnú kúpu nehnuteľnosti. Budeme spolupracovať pri vybavovaní vašej hypotéky a náš tím vám vysvetlí všetky ďalšie potrebné detaily spojené s kúpou.